© 2mmarchitektai 2023 Teisės saugomos.

01

NUO SVAJONĖS
IKI REALIZAVIMO

Leidimas statyti nėra galutinis taškas projekto eigoje. Mes galime Jums suteikti ne tik statinio ir jo interjero projektavimo paslaugas, bet ir statybos dokumentų tvarkymą, statinio statybos autorinę priežiūrą, taip pat sukursime vizualinį pateikimą pardavimo tikslais.

GYVENAMOJO NAMO INTERJERAS KAUNE

02

PROFESIONALIAI
ATLIEKAME DARBUS

Mes parodysime patirtį, kurią kaupėme nuo 2008m. Mes girdime jūsų norius, esame lankstūs ir inovatyvūs. Priimsime bendrus sprendimus.

03

NUOLATINIS IDĖJŲ
GENERAVIMO PROCESAS

Dirbadami kartu su klientu vykdome nuolatinį idėjų planavimo procesą, pateikiame ir ieškome ne tik originalių sprendimų, bet taip pat, kaip protingai sutaupyti pinigų, bei maksimaliai išnaudoti Jūsų galimybes.

04

ATLIEKAME DARBUS
IKI SMUKLMENŲ

Kurdami interjerą, mes siekiame išgauti teigiamą paslaugų energetiką, atskleisti ten esančių žmonių istoriją, stilių. Svarbiausias mūsų tikslas, įsiklausyti į kliento poreikius ir sukurti estetišką aplinką geroms emocijoms.

Turi klausimų? Skambink

Kontaktai

Mindaugas Puodžiukynas 2mm architektai

Mindaugas Puodžiukynas
Direktorius – architektas
+37067016231
mindaugas@2mm.lt

     Sukaupta patirtis dirbant su individualiais namais, daugiabučiais, rengiant ir realizuojant interjero projektus siekia dešimties metų laikotarpį. Mes įsiklausome į klientų norus, pasiūlome funkcionaliausias ir inovatyviausias idėjas, visada priimame bendrus sprendimus. Esame lankstūs besikeičiantiems Jūsų asmeniniams ir verslo poreikiams. Todėl architektas braižydamas sienas, langus, matmenis į visa tai žvelgia ne kaip į paprastą brėžinį lape, bet kaip į žmogaus besivystančią svajonę. Žinoma, dažnai skiriasi užsakovo ir architekto mąstymas į architektūrą, tačiau bandome priimti tinkamiausią sprendimą, kad užsakovo norai pildytųsi, o architektūros reikalavimai būtų nepažeisti.

Priduodami galutinį darbo projektą, mes neliekame abejingi žmonėms ir stengiamės juos konsultuoti iškilusiais klausimais, padedame išspręsti nesklandumus, atsirandančius statybų aikštelėje. Siekiame praktiškumą, racionalumą ir kūrybiškumą derinti tarpusavyje , atsižvelgiame į aplinkos kontekstą bei stengiames racionaliai išnaudoti sklypo teritoriją. Galiausiai, priėmę bendrus sprendimus, pateikiame keletą pasiūlymų. Dirbadami kartu su klientu vykdome nuolatinį idėjų planavimo procesą, pateikiame ir ieškome ne tik originalių sprendimų, bet taip pat kaip protingai sutaupyti pinigų, bei maksimaliai išnaudoti Jūsų galimybes. Teisingas ir kokybiškas pastato projektas sumažina Jūsų sąskaitas šiandien ir padidina Jūsų turto vertę ateityje.

Projektuojame individualius poreikius ir stilius atitinkančius, funkcionalius, estetiškus įvairios paskirties statinius, kurie puikiai dera prie aplinkos. Randame tinkamus sprendimus teritorijos planavimo, sklypų užstatymo ir pastatų aukštingumo klausimais.

 

Mus rasite:

Laisvės al. 101A -301
I-V: 09:00 – 17:00

Bendraukime:

Facebook