INTERJERO PROJEKTAVIMAS

 

Interjero projektavimas – kūrybinis procesas, kuriame ypač svarbus susikalbėjimas ir bendradarbiavimas. Kiekviename interjere siekiame išgauti teigiamą patalpų energetiką, atskleisti ten esančių žmonių istoriją, stilių. Sukurti palankią aplinką geroms emocijoms.

Mes užduodame klausimus klientui. Analizuojame jo poreikius dabar ir ateityje.

01

DALIS

Darbų autorinė
priežiūra

Interjero projektavimas su priežiūra! Konsultuojame klientus ir darbų eigoje, bendradarbiaudami tiek su užsakovu, tiek su statybos darbų rangovu. Siekiame, kad būtų išspręsti visi kilę neaiškumai. Šio etapo tikslas užtikrinti pirminės idėjos autentiškumą ir išvengti nuokrypių nuo suderinto projekto. Dažnai ši darbų dalis užtikrina ne tik geresnį plano įgyvendinimą, bet apskritai padidina statybininkų darbų kokybę. Taip pat kartais atsiranda ir nenumatytų techninių statinio problemų, tuomet užtikriname, kad problemos būtų išspręstos kūrybiškai.

02

DALIS

Dekoravimas

Interjero projektavimas iki smulkmenų! Paskutiniame etape pasirūpiname viskuo iki smulkiausių detalių. Nuo antikos laikų iki mūsų dienų žmonės mėgsta dekoruotas patalpas. Geras dekoras patalpų interjerui gali suteikti rafinuotumo ir išskirtinumo. Paveikslai, vazos ir kiti malonūs akcentai randa savo vietą kiekviename interjere. Ne paslaptis, kad skoningai įrengtos patalpos yra brangesnės ir lengviau parduodamos.

03

DALIS

Konsultavimas

Interjero projektavimas – tęstinis procesas! Jei klientas randa papildomų, jam patinkančių detalių, visada patariame net ir baigus darbus. Tokiu atveju siūlome naudotis vienkartiniu interjero dizainerio konsultavimu. Šiuo atveju kartu su mūsų specialistu apžiūrėsite patalpas, mes pateiksime savo matymą ir pasiūlymus, taip pat atsakysime į Jums rūpimus klausimus, parodysime įvairesnes galimybes.